Як відбувається робота?

У своїй роботі психотерапевта я використовую психоаналітичний підхід і метод Символдрами.

Психоаналітичний підхід не передбачає моїх монологів у вигляді порад і рекомендацій. Це обумовлено тим, що мої поради або рекомендації не дадуть Вам можливості дізнатися, яке питання від самого себе Ви змогли б отримати.

Процес психотерапії буде побудований у формі діалогу. Діалог дозволяє перетворити психотерапію в спільний пошук причин того, що відбувається у Вашому житті і можливостей його змінити.

Ви будете говорити про себе, про свої бажання, потреби, наміри, як про справжні, так і про минулі, ви зможете говорити про все, що приходить в голову. І це важливо, тому що я можу Вам допомогти дістатися до того, чого Ви дійсно хочете, можливість обговорити проблему і сформулювати запит на подальшу психотерапевтичну роботу.

І Ви, і я в наш спільний процес вкладатимемо: я - свої знання і вміння, Ви - своє бажання щось зрозуміти, змінити, вирішити, щось подолати. Наші з вами відносини скоріше партнерські, і аж ніяк не схожі на відносини «лікар - пацієнт».

У процесі роботи Ви дізнаєтеся про внутрішні причини своїх труднощів, але не тільки інтелектуально, а й емоційно, заново переживаючи їх під час зустрічей. Говорити на зустрічі можна і потрібно все, що прийде в голову. А особливо може стати цікавим те, що ніколи не вимовлялося вголос. Так Ви матимете можливість отримати доступ до куточків свого внутрішнього світу.

Під час наших з Вами бесід почнуть проявлятися ті неусвідомлені джерела, які лежать в основі Ваших труднощів: якісь повторювані способи поведінки і мислення у Вашому житті. З допомогою поставлених мною питань Ваше мислення буде направлене на розуміння самого себе. У міру просування роботи Ви отримуєте силу і здібності виявляти й приймати в собі Вашу проблему, почнете спостерігати її в своєму повсякденному житті і думках. У Вас виникне можливість відкрити себе по-новому. Ви і я об'єднуємо наші зусилля в спробах не тільки змінити звичний способ поведінки, а й змінити мислення. Створюються умови для нових відкриттів про самого себе і про навколишній світ.

 

 
oneman